Objednávky

Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte e-mailem potvrzení o odeslání včetně čísla pro sledování zásilky. Informace o sledování zásilky budou aktualizovány do 24 pracovních hodin od odeslání.

Případně můžete sledovat stav svého balíčku zde.

Dokud se vaše objednávka zpracovává, můžeme ji zrušit. Můžete poslat e-mail na adresu [email protected] s číslem objednávky, mějte na paměti, že abychom vám objednávku doručili co nejdříve, začínáme objednávky zpracovávat ihned po jejich obdržení. Pokud vaši objednávku již není možné zrušit, můžete určitě zpracovat vrácení, jakmile obdržíte svůj balíček. Zde nale znete odkaz na naše pokyny k vrácení zboží.

Objednávku můžete také zrušit po přihlášení do svého účtu a vyhledáním v historii objednávek. Do svého účtu se můžete přihlásit zde!


V jednou podané objednávce nemůžeme provádět žádné změny. Pokud potřebujete provést nějaké změny v objednávce, doporučujeme ji zrušit a zadat novou objednávku, pokud je stále způsobilá.

Objednávku můžete zrušit také tak, že se přihlásíte do svého účtu a podíváte se do historie objednávek. Do svého účtu se můžete přihlásit zde!


V jednou podané objednávce nemůžeme provádět žádné změny. Pokud potřebujete provést nějaké změny v objednávce, doporučujeme ji zrušit a zadat novou objednávku, pokud je stále způsobilá.

Pokud jste zadali nesprávnou dodací adresu, kontaktujte nás co nejdříve na adrese [email protected] . Vezměte prosím na vědomí, že na zpracování a odeslání objednávky pracujeme rychle a po odeslání objednávky již nemůžeme adresu změnit.

V případě jakýchkoli problémů s objednávkou se na nás obraťte na adrese [email protected] nebo prostřednictvím naší kontaktní stránky .

Přeprava a vrácení zboží

Zákazníkům v USA nabízíme bezplatné vrácení zboží do 90 dnů od doručení. Vrácení zboží ze zahraničí je přijímáno do 90 dnů od doručení a od vrácené částky bude odečten poplatek za vrácení zboží na $ve výši 12,99.

Vrácení zboží můžete iniciovat zde, zadáním čísla objednávky a poštovního směrovacího čísla. Odtud si můžete vyzvednout předplacený přepravní štítek nebo, pokud máte nárok, vybrat místo Happy Returns Bar, kde můžete vrácenou zásilku odevzdat, aniž byste museli balit do krabice nebo tisknout přepravní štítek.

Společnost KITSCH v současné době zasílá zboží do všech států USA a má k dispozici i mezinárodní dopravu. Úplný seznam dostupných přepravních míst naleznete na stránce s přepravou u pokladny.

Zpracování a odeslání objednávky může trvat až 48-72 hodin.

Víkendy a svátky jsou z doby zpracování a odeslání vyloučeny, proto při výběru způsobu dopravy počítejte s nepracovními dny. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s informacemi o jejím sledování.

Nabízíme standardní dopravu za $6,50 nebo zdarma pro objednávky s mezisoučtem nad $35. Objednávky odesílané standardní dopravou jsou obvykle odeslány do 24-48 hodin a doručeny do 5 až 7 pracovních dnů. Dny doručení jsou od pondělí do pátku a objednávky nebudou doručeny v sobotu, neděli nebo o svátcích.


Nabízíme také prioritní dopravu za $11,50. Objednávky odesílané prostřednictvím zrychlené přepravy jsou obvykle odeslány do 24-48 hodin a doručeny do 2-3 pracovních dnů. Dny doručení jsou od pondělí do pátku a objednávky nebudou doručeny v sobotu, neděli nebo o svátcích.

Zde je seznam zemí, do kterých dodáváme: Alandské ostrovy, Albánie, Alžírsko, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Arménie, Aruba, Ostrov Ascension, Austrálie, Rakousko, Bahamy, Bangladéš, Barbados, Bělorusko, Belgie, Belize, Benin, Bermudy, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Botswana, Brazílie, Britské území v Indickém oceánu, Britské Panenské ostrovy, Bulharsko, Burkina Faso, Burundi, Kambodža, Kamerun, Kanada, Kapverdy, Karibské Nizozemsko, Kajmanské ostrovy, Středoafrická republika, Čad, Chile, Čína, Vánoční ostrov, Kokosové ostrovy, Kolumbie, Komory, Kongo - Brazzaville, Kongo - Kinshasa, Cookovy ostrovy, Kostarika, Pobřeží slonoviny, Chorvatsko, Curaçao, Kypr, Česko, Dánsko, Džibutsko, Dominika, Dominikánská republika, Ekvádor, Egypt, Salvador, Rovníková Guinea, Eritrea, Estonsko, Eswatini, Etiopie, Falklandy, Faerské ostrovy, Fidži, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Francouzská Polynésie, Francouzská jižní území, Gabon, Gambie, Gruzie, Německo, Ghana, Gibraltar, Řecko, Grónsko, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Honduras, Hongkong, Island, Indie, Indonésie, Irsko, Izrael, Itálie, Jamajka, Japonsko, Jersey, Jordánsko, Kazachstán, Keňa, Kiribati, Kosovo, Kuvajt, Kyrgyzstán, Laos, Lotyšsko, Libanon, Lesotho, Libérie, Libye, Maďarsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Zvláštní administrativní oblast ČLR Macao, Madagaskar, Malawi, Malajsie, Maledivy, Mali, Malta, Martinik, Mauretánie, Mauricius, Mayotte, Mexiko, Moldavsko, Monako, Mongolsko, Černá Hora, Montserrat, Maroko, Mosambik, Myanmar (Barma), Namibie, Nauru, Nepál, Nizozemsko, Nová Kaledonie, Nový Zéland, Nikaragua, Niger, Nigérie, Niue, Norfolk, Severní Makedonie, Norsko, Omán, Pákistán, Panama, Papua-Nová Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairnovy ostrovy, Polsko, Portugalsko, Katar, Réunion, Rumunsko, Rwanda, Samoa, San Marino, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Saúdská Arábie, Senegal, Srbsko, Seychely, Sierra Leone, Singapur, Sint Maarten, Slovensko, Slovinsko, Šalamounovy ostrovy, Somálsko, Jihoafrická republika, Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy, Jižní Korea, Jižní Súdán, Španělsko, Srí Lanka, Sv. Bartoloměje, Svatá Helena, Svatý Kryštof a Nevis, Svatá Lucie, Svatý Martin, St. Vincent & Grenadiny, Súdán, Surinam, Špicberky a Jan Mayen, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Tádžikistán, Tanzanie, Thajsko, Východní Timor, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad & Tobago, Tristan da Cunha, Tunisko, Turecko, Turkmenistán, Turks & Caicos Islands, Tuvalu, U.Odlehlé ostrovy USA, Uganda, Ukrajina, Spojené arabské emiráty, Spojené království, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu, Vatikán, Venezuela, Vietnam, Wallis a Futuna, Západní Sahara, Jemen, Zambie, Zimbabwe.

Účet

Pokud jste se původně odhlásili jako host, můžete svůj účet aktivovat a získat odměny spojené s vaší objednávkou!

Pro aktivaci účtu vyberte na přihlašovací stránce možnost "zaregistrovat se" a vytvořte si účet se stejným e-mailem, který jste použili při původní objednávce.

Po aktivaci účtu budete moci zobrazit všechny informace související se všemi objednávkami spojenými s tímto e-mailem.

Odměny můžete uplatnit po přihlášení ke svému účtu zde a výběru odměn!

Platba

Všechny ceny zobrazujeme v USD. Při zadávání online objednávky je třeba vzít v úvahu převod z USD na měnu vaší země. V závislosti na měně vaší země se může cena zaplacená u pokladny lišit od částky odečtené z vašeho bankovního účtu.

K expresnímu placení nabízíme služby ShopPay, PayPal a GooglePay. Pro standardní pokladnu přijímáme dárkové karty Visa, MasterCard, American Express, Discover, PayPal, Afterpay, Catch a KITSCH. Pokud používáte předplacenou dárkovou kartu, musíte před zadáním objednávky zaregistrovat fakturační adresu u společnosti vydávající kreditní karty.

NAPIŠTE NÁM

[email protected]

MARKETING Tisk a sociální sítě:

[email protected]

WHOLESALE Největší maloobchodní prodejci:

[email protected]

Dotazy z butiků:

Vyplňte naši velkoobchodní žádost:Klikněte zde