Sledování objednávky

Udržitelná kosmetická řešení jsou na cestě!

Často kladené otázky

Ano, společnost Kitsch poskytuje na všechny produkty 90denní záruku vrácení peněz. Pokud se vám naše výrobky nelíbí, náš nepřetržitý zákaznický servis udělá vše pro vaši spokojenost.

Ano! Všechny produkty Kitsch jsou určeny pro všechny typy vlasů a pleti a pro všechny věkové kategorie.

Ano. Ochrana vašeho soukromí je jednou z našich největších priorit. Používáme řadu bezpečnostních opatření a standardních metod, abychom vaše osobní údaje udrželi v bezpečí. Všechny objednávky a osobní údaje jsou spravovány zabezpečeným serverem. Údaje, jako je číslo kreditní karty, jméno a adresa, jsou přenášeny prostřednictvím technologie SSL (Secure Socket Layer).

Doba dodání závisí na zvoleném způsobu přepravy v pokladně. Většina objednávek se odesílá ještě týž den! Počítejte prosím s tím, že vaše objednávka bude zpracována do 2 pracovních dnů. Objednávky jsou zpracovávány od pondělí do pátku s výjimkou svátků. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, bude vám zaslán potvrzovací e-mail s číslem pro sledování zásilky dopravcem. V případě ztráty zásilky kontaktujte prosím podporu společnosti Kitsch.

Kitsch image

Náš příběh

Společnost Kitsch, kterou ve svých 25 letech založila Cassandra Thurswellová, rodačka z Wisconsinu, je globální kosmetická firma založená na pozitivním přístupu a tvrdé práci. Značka podporuje svou rostoucí komunitu snadnými, nadstandardními kosmetickými řešeními, která jsou naprosto spolehlivá, skutečně výjimečná a vyrobená co nejudržitelněji. Společnost Kitsch začala v roce 2010 s podnikatelským plánem, který nebyl delší než odstavec, a nyní dodává celou řadu oblíbených kosmetických produktů na více než 20 000 maloobchodních míst po celém světě. Cassandra, významná podnikatelka, o níž se psalo v časopiseForbesaInc., pokračuje ve vytváření vznešených, udržitelných kosmetických řešení pro každý okamžik dne.